Problém při flashování firmware

Problém při flashování firmware

Příspěvekod D-A-S » ned 13. úno 2011 20:10:06

Zdravím.
Mám problém při flashování fw a potřeboval bych nějak poradit.
Koupil jsem na aukru MS450H a je v něm fw 20091209C. Občas se stává, že se restartuje ve chvíly, kdy chci spustit nějaký film(u hudby se to ještě nestalo), nebo u filmu, který už přehrál, napíše, že ho přehrát neumí. Také se někdy stane, že sám od sebe změní nastavení rozlišení z mnou nastavených 1080p na "auto" a to je 570i. Rozhodl jsem se, že flashnu novější verzi fw a problémy se tím možná vyřeší. Navíc neorigo verze vypadají také dost zajímavě...., ale ouvej...
Aktualizace přes net: stahování v pohodě, ve chvíly, kdy dojede ukazatel průběhu stahování do konce, krabice zamrzne (vyčkával jsem asi hodinu, jestli se nebude něco dít a nic).
USB oficiální fw: vložím po zapnutí klíčenku s fw do předního USB, přístroj to detekuje a hned dává nabídku aktualizace se zobrazením čísla aktualní verze a verze nové. Zvolím ano, klíčenka párkrát zabliká, jako že se něco pokouší o přístup a cca za 3 vteriny přístroj opět vytuhne.
USB neoficiální fw: Při postupu jako s oficiální, přístroj soubor na flashce ignoruje. Aplikuju tedy dvě verze postupů, které jsem zde asi po 6-ti hodinovém pročítáni a hledání našel.
1. Do vypnutého přístroje vkládam flashku do předního USB. Stisknu a držím tlačítko pro nahrávání (se symbolem kolečka) a zároveň stisknu tlačítko pro zapnutí přístroje, při zobrazení loga LG na TV tlačítko pro nahrávání pouštím a...nic se neděje. Tento postup nefunguje ani s oficiálním fw- chová se to stejně jako bych nic nemačkal.
2. Do zapnutého přístroje vkládam flashku do předního USB. Stisknu a držím tlačítko pro nahrávání (se symbolem kolečka) a zároveň krátce stisknu tlačítko reset (takové to na "tužku"), při zobrazení loga LG na TV tlačítko pro nahrávání pouštím a...opět se nic neděje. Tento postup nefunguje ani s oficiálním fw- chová se to stejně jako bych nic nemačkal.
Zkoušel jsem to snad s každou verzí fw co jsem tady našel, dokonce jsem zkoušel 4 flashky různých výrobců a kapacit a pořád to samé, oficiální fw hned na začátku zamrzne a pomůže jen reset a neoficiální přístroj vůbec nevidí. Názvy souborů jsem neměnil.

Prosím tedy o pomoc zkušenějších uživatelů, jak tu krabici mám flashnout?
D-A-S

Re: Problém při flashování firmware

Příspěvekod neboztik » ned 13. úno 2011 20:17:03

1.Máš zformátovanou flešku na FAT32 ?
2.Možná proto to bylo prodáno na AUKRU.
Jinak v servisu ti do toho natahnou přes servisní konektor nově software.
LG MS450H ; Seagate 1TB HDD Pipeline HD.2
neboztik

Re: Problém při flashování firmware

Příspěvekod D-A-S » ned 13. úno 2011 20:26:15

Flash disk jsem zkoušel formátovat ve FAT i FAT32.
Přehrávač je až na pár bugů funkční, nevím, proč by neměla být funkční aktualizace...
Už není v záruce, takže se mě do toho zase nechce moc investovat ani peníze ani čas. Na počkání to asi neudělaj, takže 2x cesta tam a zpět, být týden bez telky a jestě buhví kolik zaplatit + benzín....
Kdyby byla nějaká možnost to "opravit" po večerech...
D-A-S

Zpět na Návody