Hromadne premenovanie *.vob na *.mpeg

Re: Hromadne premenovanie *.vob na *.mpeg

Příspěvekod Návštěvník » stř 20. led 2010 20:08:43

alexandra111 píše:Asi se ptám hloupě,když už je tam tak podrobný popis,ale ještě jednou.Když mám v počítači DVD film,tak ho mám ve složce,která má název VIDEO_TS a ta má asi cca 30 položek.Takže místo toho VIDEO_TS,mám napsat Název filmu a za to mpeg,nebo to mám znovu přehnat tím Shrinkem,když už ty filmy mám v počítači.

Nie. Vsetko mozes ponechat, len vsade kde je pripona .vob das .mpeg.
Návštěvník

Příspěvekod Novis » ned 24. led 2010 18:46:28

Uvažuju o koupi MS450H, ale protože mám v PC všechny DVD jako *.VOB, tak zatím stále váhám.
Pokud to dobře chápu, tak když přejmenuju *.VOB na *.MPEG, tak bude při přehrávání mezi mezi MPEGama 1s pauza.
Když všechny VOB spojím dohromady a přejmenuju na MPEG, tak zase ztratím poměrně pohodlnou funkci a tou je přeskakování mezi kapitolama. Je to tak? Díky.

Myslíte, že jde tato věc (přehrávání VOB) vyřešit firmwarem? Podle mě by to mělo jít.
Už jsem byl na MS450H natěšenej, ale stále si říkam, že třeba u dalšího LG typu (následovníka MS450H) už by to mohlo být vychytané.
Novis

Příspěvekod roman2277 » stř 27. led 2010 17:59:38

Prostě přehrávání DVD souborů je u tohoto přístroje problém.Musíš se zatím smířit s kompromisem a menším komfortem.Lepší je to všechno zkonvertovat do MKV.Nebo si počkáme na nový firmware.
EDIT:já jsem to vyřešil tak že jsem si stáhnul všechny ty filmy co mám na DVDčkách v souborech MKV.Je to sice stahování na měsíc(stovky filmů),ale kvalita obrazu je "jinde".
roman2277

Příspěvekod Novis » stř 27. led 2010 18:36:50

Prosim, můžeš ještě poradit v čem (v jakém programu) jsi to stáhnul na mkv? Díky
Trochu jsem zaspal dobu :? Skončil jsem u stahování DVD do pc pomocí Shrinku a to už nějaká doba je :roll:

EDIT: Už jsem našel jak na mkv v "Dotazy a problémy".
Novis

Příspěvekod klimosch » pon 01. úno 2010 18:17:07

klimosch

Příspěvekod tatapeta » úte 30. bře 2010 10:12:32

Mám rodinné filmy z kamery, které jsem v programu Pinacle12 znovu vyrenderoval do AVI. Na rozdíl od původní situace, kdy mi z NAS tyto filmy MS400 vůbec nepřečetla(kliknutím na příslušnou složku s názvem se neobjevilo nic, tak nyní se mi objeví symbol "filmu"´ s otazníkem a zase nelze film spustit. Může mi někdo říct, co znamená ten "symbol filmu s otazníkem"? Je možné , že je problém v tom, že film je v NAS a ne přímo v MS400? Zkusím to doma nakopírovat do MS400.
tatapeta

Příspěvekod Keltek » úte 30. bře 2010 13:16:25

Nepodporovaný formát. U Pinnaclu zcela chápu. Mohl bys zjistit, jaké video a audio kodeky jsou použity?
Keltek

Příspěvekod MartinezZ » pon 25. črc 2011 10:39:07

Po delší době:

Pokud chce někdo spojovat VOBy přejmenované na MPEG přes příkazovou řádu dle výše uvedeného postupu, doporučuji raději ten prográmek na konverzi do MKV. Časově to vyjde skoro nastejno, navíc si můžete volit zvukové stopy a zobrazené titulky a hlavně, hlavně to bude 100% funkční. Zkoušel jsem takhle spojit tři DVD - jedno je v pořádku, druhé má místo 1,5 hodiny jen 1 hodinu (nezkoumal jsem celý film, ale začátek i konec má, takže zřejmě chybí něco uprostřed), třetí má jen prvních 40 minut (takže zřejmě jen první VOB soubor ze čtyř - tři části filmu a titulky).

Všechna tři DVD spojovaná za sebou, na stejném PC, na stejném OS, na stejném disku :)

Toť tedy jen postřeh.
MartinezZ

Předchozí

Zpět na Návody