Modifikace firmware

Re: Modifikace firmware

Příspěvekod Slim » čtv 05. srp 2010 20:42:20

Tak jsem to flashnul, rozbalil custom balíček, vše probíhalo skvěle, tak jsem si říkal, že snad něco konečně nainstaluju bez problémů. Hmm a ejhle. Po spuštění webového rozhraní mi to píše třeba v menu editace programů nad tou tabulkou "Warning: session_start(): open(/tmp/hddmedia/BT/tmp/sess_dgh5f5egfja0ctmh7fcktqeql0, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /tmp/hdd/root/custom/var/www/lgmenu/index.php on line 4 " a pod ní "Warning: Unknown: open(/tmp/hddmedia/BT/tmp/sess_dgh5f5egfja0ctmh7fcktqeql0, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/hddmedia/BT/tmp) in Unknown on line 0", tak nevím. Něco mi tam chybí, nebo proč mi to tam hází ty errory?
Co jde: Čte to informace z LG, zresetuju ho přes web rozhraní. Co nejde všechno ostatní :)
Díky za jakoukoliv radu...
Slim

Příspěvekod Keltek » pát 06. srp 2010 9:12:20

Mno jo, to je ten custom firmware :-)
Přihlaš se do LG jako root a napiš postupně následující příkazy:
Kód: Vybrat vše
mkdir -p /tmp/hddmedia/BT/Downloads
mkdir -p /tmp/hddmedia/BT/Torrents
mkdir -p /tmp/hddmedia/BT/rtsession
mkdir -p /tmp/hddmedia/BT/tmp

Pak to restartni a už by to mělo jet.
Keltek

Příspěvekod Slim » pát 06. srp 2010 21:05:11

Super, funguje. Jen ještě jeden dotázek, to, že ve webovém rozhraní na index.php?act=Settings odkazuje menu "Nastavení" i "Služby" je v pořádku? Já bych tipnul, že menu "Služby" by mělo odkazovat jinam, ne?
Sorry za rejpání... ;)
Slim

Příspěvekod Keltek » sob 07. srp 2010 16:42:25

Mno ještě to není hotové :) toť vše. V "Službách" bude možnost startovat/stopovat smabu a další služby. Ale to by to nejdřív musel někdo napsat ;)
Keltek

Příspěvekod somt » ned 08. srp 2010 8:55:42

tak jsem dnes zkusil modifikovany firmware a nainstaloval custom apps... vse bezi, jen se nemuzu prihlasit do wtorrentu - zkusil jsem co je v conf souborech (my_user/my_password, i prazdne) ale nedari se mi prihlasit. Co tam bylo nastaveno za vychozi heslo behem spusteni install.php ?? + da se to prihlasovani zrusit uplne (ted mam v conf nastaveno RT_AUTH na false, ale i tak se mi prihlasovaci dialog zobrazuje....)
somt

Příspěvekod Keltek » ned 08. srp 2010 9:48:36

No vidíš, to mě nenapadlo :)) zkusím...
Login je "wtorrent" heslo "wtorrent" ;)
Keltek

Příspěvekod jlbarbe » pon 09. srp 2010 17:54:05

Hi keltek, thanks for your MP, I answer you here because I can't in MP (it seems that I'm too young in the forum...)
You're right, the weekly recording is 7 in my box too.
the the "HLT_RSTBUTTON" string is not used, I created it because I wanted to do a HALT button in the web interface, but I did'nt it.
Thanks for your archive.
Can you tell me the user/password for the torrent?
Bye
jlbarbe

Příspěvekod Keltek » úte 10. srp 2010 9:45:24

jlbarbe píše:Hi keltek, thanks for your MP, I answer you here because I can't in MP (it seems that I'm too young in the forum...)
You're right, the weekly recording is 7 in my box too.
the the "HLT_RSTBUTTON" string is not used, I created it because I wanted to do a HALT button in the web interface, but I did'nt it.
Thanks for your archive.
Can you tell me the user/password for the torrent?
Bye

Sorry for this :) it is wtorrent/wtorrent

But!!! please be patient. I have problems with rtorrent downloading big files (ie. 4GB) In rtorrent it is 100% done, but after recheck, it tells some MB still missing. To correct this is on my worklist.
Keltek

Příspěvekod victor » úte 10. srp 2010 14:21:59

Hello keltek
good work!!
Thank you very much for your time.
Best regards
victor

Příspěvekod Slim » pon 16. srp 2010 11:39:50

Keltek píše:Mno ještě to není hotové :) toť vše. V "Službách" bude možnost startovat/stopovat smabu a další služby. Ale to by to nejdřív musel někdo napsat ;)

Aha, díky. Ještě jeden hloupý dotaz. Obsahuje tedy balíček custom Sambu? A pokud ano, spouští se automaticky? A pokud se nespouští, jak jí spustím ručně. Díky moc. :)
Slim

PředchozíDalší

Zpět na Návody