PManager

Re: PManager

Příspěvekod Derfel » ned 26. úno 2012 8:00:35

URLForNewVersion - kontrola aktuální verze(?), do adresního řádku za sebe zadat base_url+actual_version

AfterRecordingPowerOFFManagement_Enable - autovypínání přehrávače po ukončení nahrávání, čas se nastavuje v rozmezí od 0 do 23 hodin. Takže by se měl přehrávač vypnout, pokud bude denní čas při zkončení nahrávání mezi hodnotou ARPOMH_ini a ARPFMH_end

SubTitlesManagement_Enable - zapínání vypínání titulků

StartRecordingPopUpManagement_Enable - nastavení vyskakovacího okna při začátku nahrávání
SecondsToEliminateMessage - čas v sekundách do zmiznutí vyskakovacího okna(píšou že nejkratší vhodný nastavení je asi 4 sekundy)
SecondsInterleave - ?

AutoPowerOff_Enable - nastavení časového automatickýho vypnutí přístroje po x hodinách v nečinnosti

BaseURL - ?

Carrusel - MaxChannel - nastavení počtu kanálů, mezi kterýma pujde listovat od 0
CarruselSeconds - doba v sekundách mezi změnama kanálů(zkoušel jsem nastavovat různý hodnoty a změnu jsem nezaznamenal)

blue_button_mute_Enable - vypnutí/zapnutí zvuku při přehrávání modrým tlačítkem(edit)

OKPlayPause_Enable - pauza při přehrávání tlačítkem OK

ForcePowerOFF_Enable - ?

RedButtonReplay_Enable - po stisknutí červeného tlačítka(repeat) by se mělo začít přehrávat rozkoukaný video od místa, kde jste zkončili, ale co se mě podařilo zjistit, tak to funguje jen na nahrávky v adresáři REC a pokud zrovna koukate na TV, nefunguje to z hlavního menu(aspon teda me to takhle funguje)
RedButtonReplay_Touch_Destination - ?
RedButtonReplay_Touch_Original - ?
Při zapnutí jedné nebo druhé této volby se mě jen lišil čas, od kdy se film začal přehrávat.
Derfel

Zpět na Dotazy a problémy