Osvětlení HP, PM a LG Menu

Osvětlení HP, PM a LG Menu

Příspěvekod Lawondyss » čtv 12. dub 2012 23:27:36

Zdravím,

jsem čerstvým přírůstkem mezi uživatele MS400H. Po počátečním nadšení mi začali vadit některé věci a tak jsem ve snaze najít řešení objevil i toto fórum. Avšak unikají mi některé věci. Mohl by mi tedy někdo osvětlit, co je HarmonyPack, PipeManager a LG menu?

Díky.
Lawondyss

Re: Osvětlení HP, PM a LG Menu

Příspěvekod Derfel » sob 14. dub 2012 5:31:20

Harmony pack je neoficiální firmware, kterej přidává do multimediálního centra některé nové funkce, možnosti nastavení, centrum se s ním chová jako sítový disk atd.....když se porozhlídneš po foru, určitě najdeš víc podrobností ;) . Pipemanager je součástí tohoto firmwaru a umožnuje další možnosti nastavení. LGmenu je menu přehrávače, do kterýho se můžeš dostat přes webový prohlížeč a tam ruzná nastavení provádět, editovat TV kanály, nahrané pořady atd.
Derfel

Příspěvekod Lawondyss » úte 17. dub 2012 21:16:18

Tak jsem úspěšně (alespoň myslím) poslední verzi nainstaloval HP. Narazil jsem ale na pár věcí, jejichž význam mi není jasný. Může mi následující otázky někdo zodpovědět?
1) Proč se v seznamu nahraných pořadů objevuje soubor Repeat.ts?
2) Proč se v seznamu adresářů na HDD neustále vytváří adresář BT?
3) Proč po přehrání nahraného souboru se změní čas v informacích na 20/02/1970 05:01?
4) Proč se mění pořadí nahraných souborů (poslední přehraný vyskočí na vrchol)?
5) Jak se dostanu na webové rozhraní LGmenu? Zkoušel jsem zadat IP adresu přehrávače, ale bez úspěchu.
Lawondyss

Příspěvekod kenpa » úte 30. črc 2013 6:46:24

Ahoj,
také jsem si před pár dny nahrál HarmonyPack a také narážím na některé podivnosti.
Narazil jsem na body 1 a 4 a nějak jsem to nepochopil.
Bude toho víc, takže možná bych i já uvítal, kdyby se našel někdo, kdo zná odpovědi.
Předem díky

Lawondyss píše:Tak jsem úspěšně (alespoň myslím) poslední verzi nainstaloval HP. Narazil jsem ale na pár věcí, jejichž význam mi není jasný. Může mi následující otázky někdo zodpovědět?
3) Proč po přehrání nahraného souboru se změní čas v informacích na 20/02/1970 05:01?
5) Jak se dostanu na webové rozhraní LGmenu? Zkoušel jsem zadat IP adresu přehrávače, ale bez úspěchu.
kenpa

Příspěvekod Derfel » pát 02. srp 2013 11:39:23

kenpa píše:Ahoj,
také jsem si před pár dny nahrál HarmonyPack a také narážím na některé podivnosti.
Narazil jsem na body 1 a 4 a nějak jsem to nepochopil.
Bude toho víc, takže možná bych i já uvítal, kdyby se našel někdo, kdo zná odpovědi.
Předem díky

Lawondyss píše:Tak jsem úspěšně (alespoň myslím) poslední verzi nainstaloval HP. Narazil jsem ale na pár věcí, jejichž význam mi není jasný. Může mi následující otázky někdo zodpovědět?

Vše na co se ptáš už bylo na foru několikrát probíráno a zodpovězeno.
1. repeat.ts je vlastně posledně sledovaný video, který se pod tímto názvem uloží do složky pro pozdější pokračování ve sledování. Pokud jsi třeba přerušil sledování filmu v půlce, přes tlačítko repeat na ovladači se k němu můžeš později vrátit a navázat tam, kde jsi přestal. Jestli se nepletu, funguje to, akorát když se diváš na televizi přes ms450h a filmy uložené ve složce REC
2. BT jako bittorrent, což je součást HP, takže pro ukládaní stahovaných souborů.
3. přesný důvod nevím, musel bych se prohrabat forem a někde to už Keltek komentoval...zkrátka je to chyba kterou přehrávač dělá snad každýmu
4. těžko říct..možná umysl
5. koukni se do sitového nastavení přehrávače jakou má přidělenou ip a pak ji zadej do internetovýho prohlížeče do adresního řádku a potvrd...
Derfel

Zpět na Dotazy a problémy