Sdílení souborů Windows 8

Sdílení souborů Windows 8

Příspěvekod Slim » pon 17. zář 2012 10:22:24

Tak jsem v rámci testování pro firmu nainstaloval Windows 8 a zazvonil zvonec a se sdílením souborů pro LG MS400H byl konec.
Nepomáhá žádný fígl, kerý tu byl probírán pro Windows 7 (nastavit sdílení bez hesla, nastavení v registry podle AV Manie). Prostě pokud
máte Windows 8, tak se LG vidí pracovní skupinu, v ní vidí PC, ale potom vyžaduje jméno a heslo a i když zadáte správné, tak skočí zase na jméno počítače
a tak pořád dokola.
Řešení:
1. Někdo na to přijde a udělá nový firmware do LG, aby se šlo prohlížet a přehrávat se sdílených disků Win 8 :)
2. Vyhnout se Windows 8 obloukem, pokud chcete přehrávat filmy přes PC.

Druhým směrem to kupodivu funguje bez problémů. Pokud běží na LG Samba, tak ho normálně z Win 8 vidím v síti a můžu bez problémů kopírovat obousměrně jak
na interní disk, tak na externí připojený k USB.

DLNA taky funguje, to ale jak známo neumí české titulky. Takže když pustíme na WIN 8 nějaký DLNA serever (já mám PS3) tak to jde, pokud nepoužíváte titulky.

Kdyby někdo na něco přišel, tak písněte, já jsem zatím downgradoval zpět na Win 7.
Slim

Re: Sdílení souborů Windows 8

Příspěvekod Slim » pon 17. srp 2015 10:20:13

Tak pořád nikdo nic? Já na to ani po třech letech nepřišel a internet mlčí. Ani v osmičkách, ani teď v desítkách pro LG soubory nenasdílím, i když everyone má plný přístup.
Buď do smrti zůstanu na Win 7, nebo si koupím jiný přehrávač.

BTW, nechcete někdo koupit MS400H, když kvůli němu nemůžu upgradovat systém? :D
Slim

Zpět na Dotazy a problémy