Připojení k PC s WIN 7

Re: Připojení k PC s WIN 7

Příspěvekod miki » pon 09. led 2012 20:59:13

Ručně je jen způsob spouštění. Otázka je zda služba běží nebo ne. Pokud ne, tak ji spusťe (položka/sloupec Stav). Pokud to pomůže, tak potom si nastavte automatické spouštění místo ručního. Ale je to divný, protože MS by mělo jít přímo na IP adresu a nějaké spuštění XP by v ton nemělo hrát roli.
miki

Příspěvekod Petr Vav. » čtv 15. bře 2012 19:59:34

mám ten samý problém jak v prvním dotazu. Koupil jsem Sencor 9600t a nemůžu se z něj dostat na PC s W7 ultimate.Mám upravené registry,nasdílené Hdd a ani na stolní a ani na NTB se nedostanu.Stále žádá jméno a heslo,přitom žádné nemám. Sencor oba počítače vidí,i jednotlivé nasdílené Hdd, ale bez hesla mě to pustí jen do složky (a podsložek)USERS. Přímo na celé C,D... se nemůžu dostat. Zajímavé že opačným směrem z PC do Sencora je vše v pořádku a spojení funguje.Mezi počítači se taky můžu jakkoliv prohrabovat na HDD. Jen Sencorem nemůžu přehrávat ze složek na PC(kromě těch users....).Jaké heslo a čeho to vlastně chce? Nebo co s tím. Na počítačích mám čistou instalaci, propojení všeho přes router a NTB přes WiFi z něho.
Petr Vav.

Příspěvekod Petr Vav. » ned 13. kvě 2012 18:17:41

Vyřešeno. Musel jsem vytvořit v PC účet Sencor a k němu jednoduché heslo a funguje.Jen mě teď otravuje při zapínání PC vybírání uživatele
Petr Vav.

Předchozí

Zpět na Dotazy a problémy