Přehraje pouze část filmu

Přehraje pouze část filmu

Příspěvekod ketiv666 » sob 30. črc 2011 16:05:59

Zdravím, dne jsem kopíroval několik filmů do LG přes USB na externí HD a u všech mám stejný problém - při pokusu o přehrání jde film max. 5 minut a poté se ukončí a přeskočí na následující film. Přitom, když jsem zkusil přehrát přímo z USB, je vše ok, kopírování jsem několikrát zopakoval a stále stejný problém.
Nainstalovaný mám pouze poslední oficiální firmware, žádný HP
Setkal se někdo s tímhle problémem pls?
Předem díky
ketiv666

Re: Přehraje pouze část filmu

Příspěvekod Derfel » sob 13. srp 2011 12:59:18

Zdravím,
Mám uplně stejný problém. Na USB disku je to v pohodě a po skopírování na HDD a restartu přehrávače(někdy se mě po ukončení kopírování nezobrazej žádné soubory v adresářích) mají nahrané soubory mkv najednou třeba jen 35MB když si dám info o souboru(tak to vidí přehrávač, film je tam v reálu třeba 10GB) a film přehraju třeba jen pouze první 2 minuty. Podle návodu jsem zkusil upravit compression v mkvmerge a u některých souborů to pomohlo(otevřít kontejner a všechny položky upravit v extra options-compression na none). A u těch co to nepomohlo, tak jsem to zkusil nahrát třeba při příštím kopírování s 3 dalšíma filmama a najednou bylo po problému, i když jsem jsem to zkoušel předtím třeba 3x za sebou a bez uspěšně.
Derfel

Příspěvekod neboztik » sob 13. srp 2011 14:52:15

S tím kopírováním přes USB do přístroje nemám taky dobré zkušenosti.Některé nahrávky jsou nekorektně zkopírované.Raději vyndám disk a nahraji si to v PC.Otázka pár sekund.
LG MS450H ; Seagate 1TB HDD Pipeline HD.2
neboztik

Příspěvekod Keltek » pon 15. srp 2011 7:59:45

Zkuste kopírovat pomocí FTP. Je to vcelku bezpečné. Umí i navázat v případě pádu.
Keltek

Příspěvekod neboztik » pon 15. srp 2011 16:42:23

Já mám origoš FW,tak FTP nespustím.
neboztik

Příspěvekod MAx7 » sob 24. zář 2011 18:56:32

Zdravim osazenstvo.
Tento problem se ume obevuje pravidelne a mam ztoho uz nocni mury!Neni tu nekdo vazne tak schopnej aby vysvetlit tuto stratu dat v prenosu?Pouzijuli USB kde film ma cca 800MB,vklidu film zkopiruji a pote prehraji "odzacatku az dokonce".Druhy den zapnu LG a film ma trebas 6,8,12,24 MB? jeto ruzne. Ten samy film zkopiruji pres router domaci sit (nastaveno na win7)-opet vse vporadku zkouknu odzacatku dokonce a jeto OK,ale dalsi den zase nanovo ,z filmu zbyde trebas jen 16 MB! Az napodruhe nahrani se film tvari i po vypnuti a zapnuti ze tam zustane.Uz jsem vyzkousel prejmenovavat filmy a spoustu dalsich veci formatovat USB na vsechny mozny formaty,taky nepomohlo.Jeste dodam ze je jedno jestli to kpiruju na interni enbo externi hdd stale ta sama chyba.Nechce semi verit ze tu jsme dejme tomu jen tri s takovou chybou zapisu.Me by jen zajimal jakykoli zpusob abych ten film (mp3 nebo foto to nedela) mohl vklidu nakopirovat do LG jen jednou.

PS: AVI film ktery se do druheho dne smrsknul na cca16MB porovnan s filmem ktery je ok.Zadny rozdil v datech,kodovani,bitrate a td.Naprosto totozne zpracovani ..... nechapu ?
MAx7

Příspěvekod tester1 » pon 26. zář 2011 17:37:06

Jak už to tady někdo psal, nejlepší je zakoupit za cca 600,- Kč dok a kopírovat to z PC přímo na disk. Je to i rychlejší.http://www.alza.cz/evolve-doubledock-hd ... 197001.htm
Mám tuhle a je to super
tester1

Příspěvekod miki » úte 04. říj 2011 18:29:20

Zkus zkopírovat několik filmů po sobě, jestli to udělá jen jeden nebo všechny. Moje MS450H má evidentné problém s interpretací NTFS. Pokud kopíruju na USB, pak poslední film korekně nezapíše (resp.zapíše data, ale nezapíše údaje v bitmapě - chkdsk to opraví, pokud je to první, co po připojení k PC pustím, než to místo jiný program přepíše). Stejně tak se mi občas kouše nahrávání pořadů a to vždy, když nahrávám na stejné místo. Tj. nahraju, smažu, nahraju... a po několikáte se to nahrávání kousne. Myslím, že je to fragmentací, protože když disk zformátuju, je to nějaký čas ok. A dělá to jak interní disk, tak i ten v šuplíku. Fyzicky jsou oba ok bez jediného vadného sektoru. A to je na disku klidně ještě 80% místa (400GB).
miki

Příspěvekod Derfel » stř 05. říj 2011 16:34:39

Poslední neposlední, stejně to nepomůže. Prostě pokaždý, když nahráváte do přístroje z přenosnýho USB HDD, nebo to tam posíláte po síti, tak hrozí, že Vám to tyhle blbosti udělá. Dělaj mě to jak mkv, tak avi soubory. Problém bude nejspíš někde v chipu, kterým je MS450 osazeno. Jeden brouk a dělá tam všechno a tak trochu to asi nezvládá. Nejjednodušší řešení je, si pořídit do počítače šuplík na sata HDD, vytáhnout disk z přístroje, vrazit ho do kompu, nahrát a zase zpátky. To mám odzkoušený a zatím se to na 100 procent osvědčilo.
Derfel

Příspěvekod neboztik » stř 05. říj 2011 16:40:10

Já to taky kopíruju v PC přes šuplík.Ty USB vstupy na přehrávači to kopírování nějak nezvládaj.
neboztik

Další

Zpět na Dotazy a problémy