Přehraje pouze část filmu

Re: Přehraje pouze část filmu

Příspěvekod Morty » ned 18. bře 2012 19:30:53

Poslední neposlední, stejně to nepomůže, ani u nás.
Po síti nebo přes USB, žádný rozdíl, pořád vadné soubory.
Vyndávat pokaždé disk ze šuplíku taky není možnost (uživatelé = rodiče).

Co ale (aspoň zatím) pomohlo, je naformátovat druhý disk na ext3 (místo NTFS).
Sháním další nový LG MS450H. Kdybyste někdo věděli, kde ho ještě mají, napište mi prosím SZ. Moc dík. :)
Morty

Příspěvekod Derfel » ned 18. bře 2012 19:43:04

Při kopírování do přehrávače, to špatně nakopíruje poslední soubor...když nahrávám z USB disku filmy, tak k nim přidám nějakej menší film, třeba 2GB a přejmenuju ho na zzz.* at je jistota, že ho to bude kopírovat jako poslední...po dokopírování jsou všechny ostatní filmy v pohodě, ale ten zzz je jako poslední poškozenej, takže ho smažu a je klid..Ještě se mě stávalo, že nějaký filmy mě nešly přehrát a v infu mě to u nich v kolonce Velikost pixelu psalo Nic....tak jen stačilo, že když jsem je měl ještě po stažení v počítači, tak jsem si je je vyzkoušel pustit po síti z přehrávače, a když nešly, tak je stačilo prohnat přes mkvmerge a taky se to opravilo.
Derfel

Příspěvekod tomasskalicky » stř 02. kvě 2012 11:32:11

Já tomu moc nerozumím, každý má stejný problém s tím že mu nejde přehrát celý film který byl nahrán jako poslední anebo jsou problémy u všech filmů. Já mám úplně stejný problém. Chybu vydím jednoznačně na straně LG. Buďto je to v hadwaru a to by pak bylo na hromadnou reklamaci, anebo spíše softwarová chyba. V druhém případě ale nechápu proč LG sakra nevydá nový Firmwave který bude opravovat nejenom tuto chybu ale také ostatní nedostatky o kterých všichni majitele tohoto videa píšou. Nechápu to, podívejte se kdy naposled vyšel nový oficiální firmwave.
tomasskalicky

Příspěvekod Keltek » stř 02. kvě 2012 12:20:32

LG ti bohužel řekne, že tento produkt se neprodává a jeho podpora už skončila. Prosím kupte si náš novější model... :(
Keltek

Předchozí

Zpět na Dotazy a problémy